!

Gamtos pažinimo kursas

Išsaugoti Atšaukti
Unikali, natūrali ir neliesta gamta, esanti visai šalia mūsų atskleidžia savo grožį su gausybe nematytų, nepažintų augalų. Tai ir bus mūsų trumpo gamtos pažinimo kurso tikslas skirtas vaikams iki 12 metų
Išsaugoti Atšaukti
Ruošiantis ekskursijai į pelkes, apšilsime “TonyResort” poilsio ir pramogų parko lipynėse. Prieš žygį taip pat išmoksime rišti mazgus, gamintis kopėčias patiems bei lipti jomis į medį. Pailsėję iškeliausime į nuotykinę-pažintinė ekskursiją po pelkę. Pažintinio žygio po pelkių augaliją metu sužinosime apie kiek kitokią gamtą bei jos naudą. Aplankysime gražiausias pelkynų vietas, kur, regis, žmogus nebuvo nė kojos įkėlęs. Visi kartu ieškosime nuotykių, stengdamiesi padėti vieni kitiems neįstrigti purve ir kiek galima ilgiau išlikti pelkėje sausiems. Tačiau drąsiausiems grupelių vedliams visgi gali tekti pažinti dumblą iš arti, o gal net ir jo skonį. Visiškai saugiame žygyje dalyviai eina vorelėmis, lydimi patyrusio vedlio.
Išsaugoti Atšaukti
Papildoma informacija
Žygis per pelkes sudomins vaikus, kadangi suteiks išskirtinių pojūčių, naujų žinių. Unikalioje gamtoje teks pasikliauti komandos draugais. Aplankysime gražiausias pelkynų vietas, kur pasisemsite užtektinai nuotykių bei naujų įspūdžių savo bičiulių draugijoje.

Rekomenduojame: dėvėti patogius rūbus bei avalynę su raišteliais. Po žygio turėti kuo persiauti. Žygiui prireiks priemonės nuo uodų bei skysčiai.

Svarbu: Specialaus pasiruošimo nereikalaujantis žygis siekiantis 4-5 km. Kiekvienoje vaikų grupėje privalo dalyvauti ir suaugęs asmuo (10 vaikų - 1 suaugęs). Lydinčiajam asmeniui žygis yra nemokamas.

Išsaugoti Atšaukti
Kaina
15 Eur/asmeniui susirinkus ne mažesnei kaip 16 asmenų grupei. Minimali suma 240 Eur.
Trukmė
Ekskursija trunka 2-2,5 val.
Išsaugoti Atšaukti
Dalyviai
Patogus 10-30 asmenų grupei
Išsaugoti Atšaukti
Vietos aprašymas
TonyResort poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse, Anupriškių k., Trakų raj. (iki Trakų 8 km.)
Išsaugoti Atšaukti
Kontaktai

Organizatorius "Nuotykių Ekspertai"

Išsaugoti Atšaukti


Kontaktai