!

Mūsų klientai

Mums visada malonu prisiminti, ką nuveikėme, nes tai darome su azartu ir puikia nuotaika. Mūsų klientai gauna daug emocijų, o mums tai didžiausias atlygis. Kiekvienas renginys - tai šventė, kurią sukuriame visi kartu.

Nuotykių EkspertaiLengva ir paprasta bendrauti. Labai patiko, kad atviri naujiems dalykams – ieško klientui tinkamo varianto.
Įmonė atsidavus darbui bei klientui – atlieka savo darbą ne tik 100 proc. teisingai, bet ir taikosi prie aplinkybių. Ir žinoma, humoro jausmas bei nieko neišduodantys veidai :) Be humoro tokių renginių neįsivaizduoju. Visuomet ramūs veidai (netgi tada, kai dalyviai vėluoja atvykti ar prieš renginį atrodo išsigandę :)) padeda lengviau valdyti bet kokią situaciją ir motyvuoja dalyvius.
Suma summarum – kolektyvas grįžo su šypsenomis ir linksmu klegesiu :)

UAB „Gera Dovana“ redaktorė
„Pirmą kartą kontoros vasaros renginio metu nusprendėme išbandyti ką nors nestandartinio, todėl kreipėmės į „Nuotykių ekspertus“ siekdami daugiau sužinoti apie jų teikiamas paslaugas. „Nuotykių ekspertų“ vadovas Paulius išsamiai pristatė organizuojamų užsiėmimų pobūdį, turinį, pasiūlė kelis variantus. Iš pradžių mūsų vadovai nedegė dideliu entuziazmu, kadangi buvome įpratę prie kitokio pobūdžio laisvalaikio užsiėmimų, tačiau Paulius padėjo rasti mums priimtiną užsiėmimo formą – komandines orientacines varžybas suderino su užduotimis, reikalaujančiomis mąstymo ir žinių. Galime teigti, jog orientacinės varžybos viršijo mūsų lūkesčius ir praplėtė pažinimo ribas.
Viso bendravimo proceso metu jautėsi, jog Paulius ir jo komanda yra tikri savo srities žinovai, mylintys savo darbą! Tikimės, kad su „Nuotykių ekspertais“ pratęsime bendradarbiavimą ateityje ir įveiksime didesnius iššūkius, nes tai padeda stiprinti komandą.

„Motieka & Audzevičius” kontoros personalo projekto vadovė
Ačiū už įdėtas pastangas, ir tikrai daugeliui, kurie planuos kažką daryti su jumis ar pasitelkiant jūsų išmonę ir patirtį, rekomenduosiu. Ypač norėčiau sugrįžti vasaros laiku su draugais ir nukeliauti į pelkę, tikrai buvo nuostabūs potyriai. Tai buvo, tai ko ir tikėjomės. Visi patenkinti ir laimingi.

„Sportland LT“ personalas
Dėkui „Nuotykių Ekspertams“ už visą dieną. Visiem viskas labai patiko. Visi dėkoja. Puikus vadovavimas ir puikiai suorganizuotos pramogos. Tikrai išmanot, ką darote. Visiem rekomenduosim. Dar kartą dėkui.

Bernvakario kolektyvas