!

Nuotykinis komandos formavimo kursas

Išsaugoti Atšaukti
Nuotaikingas komandinės dvasios pojūtis gamtos apsuptyje. Pamatykite kolegas linksmose situacijos ar nestandartinėse pozose. Užsikraukite teigiama energija naujiems iššūkiams
Išsaugoti Atšaukti

Suburtos komandos iš 5-12 asmenų po apšilimo išmėgins save įvairaus pobūdžio komandinėse rungtyse, kuriose sieks ne tik bendro rezultato bet ir varžysis su kitomis komandomis. Greito susiorientavimo ir netradicinio mąstymo reikalaujančios rungtys bus pateiktos ar suformuotos natūralioje aplinkoje, o "sušlubavus" orui tiesiog patalpoje. Patyręs instruktorius pristatys bei įvertins rungčių atlikimą. Nuotykiai prasideda!

Apšilimo užduotys:
„Žiedas“, „Elevatorius“

Tradicinės užduotys:
„Netradicinis virvės traukimas“, „Šokdynė“, „Lankas“, „Šimtakojis“, „Labirintas“, „Bedugnė“, „Šaudykla“, „Gyvas turėklas“ , „Tinklinis“

Išsaugoti Atšaukti
Papildoma informacija
Už papildomą mokestį mes siūlome išskirtines užduotis, kurios pajausti kolegas dar atimiau:
„Tarzankė“, „Langai“, "Balansas"

Rekomenduojama: laisva apranga bei avalynė.

Svarbu: kursas atliekamas bet kokiu sezonu lauko sąlygomis, o "sušlubavus" orams tiesiog patalpoje. Tam tikroms rungtims suformuoti bus reikalingi medžiai. Komandinės rungčių, skirtų viduje, sąrašas skiriasi.
Išsaugoti Atšaukti
Kaina
18 Eur/asmeniui be PVM esant 30 asmenų grupei. Minimali suma 540 eur be PVM
Trukmė
Apie 2,5-3 val. (rungtys, kurso aptarimas bei įvertinimas)
Išsaugoti Atšaukti
Dalyviai
Rekomenduojama nuo 10 iki 80 asmenų
Išsaugoti Atšaukti
Vietos aprašymas
Visa Lietuva
Išsaugoti Atšaukti
Kontaktai
Išsaugoti Atšaukti


Kontaktai

Kursas tikrai buvo įdomus ir nuotaikingas, laikas lėkė labai greitai. Smagiausios rungtys buvo sustojus ratu su lanku, neperžengiant juostos pasiekti metalinius žiedus ir ant lyno. Šiaip visos rungtys reikalavo bendradarbiavimo, susikalbėjimo, buvo daug juoko taip pat, kas labai svarbu, kad instruktoriai buvo labai malonūs, organizuoti, gerai viską sureguliavo. Ačiū už viską!

"Girteka" kompetencijų centro atstovė

Kursas 10 balų. Visos kolegės labai patenkintos, sakė mielai panašiai ir vėl praleistų laiką ir kitiems rekomenduotų, nebuvo nei vienos nepatenkintos, netgi tos, kurios kai kur ir atsisakė dalyvauti pradžioj, rezultate liko laaaabai patenkintos. Pas daugelį iki šiol neblėsta įspūdžiai. Iš visos širdies dėkoju, viso kolektyvo vardu.

"BNM Finance" įmonės direktorė