!

Nuotykinis žygis į pelkes

Išsaugoti Atšaukti
Atsiduokite motinai gamtai ir ji jumis pasirūpins. Tokių pojūčių nepajausite niekur kitur, o tik tikroje Lietuvos pelkėje, esančioje šalimais nuostabaus Tony Resort nuotykių ir pramogų parko. Pelkės akys tave įtraukia ir nenori paleisti.
Išsaugoti Atšaukti

Unikali natūrali ir neliesta gamta šalia mūsų su gausybe nematytų augalų. Pažintinio žygio po pelkių augaliją metu sužinosime apie kiek kitokią gamtą bei jos naudą. Aplankysite gražiausias pelkynų vietas, kur atrodo, kad žmogus nėra kojos įkėlęs. Ieškosime visi kartu nuotykių eidami laukinių žvėrių takais, stengsimės pagelbėti vieni kitiems neįstrigti į purvą ir kiek ilgiau išlikti pelkėje sausiems. Tačiau drąsiausiems grupelių vedliams visgi teks pažinti dumblą o gal ir jo skonį. Visiškai saugiame žygyje dalyviai eina vorelėmis lydinti patyrusio gido. O papildomos rungtys viršys Jūsų lūkesčius!

Išsaugoti Atšaukti
Papildoma informacija


Už papildomą mokestį siūlome:
•    - fotografo paslaugas

TonyResort siūlo:
•    - pirtį ant ežero kranto, kubilą, paplūdimio tinklinį, irklentes. Daugiau apie tai: www.tonyresort.lt 

Rekomenduojame: dėvėti ilgas kelnes, nevaržančią viršutinę aprangą su ilgomis rankovėmis bei batus su raišteliais. Po žygio turėti į ką persirengti bei persiauti.

Svarbu: žygis vyksta tik šiltuoju sezono metu bet kokiu oru. Žygis baigiasi išpuoselėtame paplūdimyje, kuriame galite išsinuomuoti pirtį, kubilą ar tinklinio aikštelę.

Išsaugoti Atšaukti
Kaina
150 Eur/grupei iki 10 asmenų
Trukmė
1,5-2 val.
Dalyviai
Rekomenduojame nuo 10 iki 30 asmenų grupėms
Išsaugoti Atšaukti
Vietos aprašymas
TONY RESORT poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse, Trakų raj.
Išsaugoti Atšaukti
Kontaktai
Vilnius-Trakai
Tel.nr. +370 616 21788
El.paštas: info@nuotykiuekspertai.lt
www.nuotykiuekspertai.lt
Išsaugoti Atšaukti


Kontaktai