!

Smegenų žaidimai

Išsaugoti Atšaukti
Pažinkite savo kolegas pasinerdami į pagrindinius penkis žmogaus pojūčius: rega, klausa, prisilietimas, uoslė ir skonis. Nuotaikingos užduotys leis atsiskleisti išskirtinius gebėjimus turintiems kolegoms
Išsaugoti Atšaukti

Svarbiausi ir gerai visiems žinomi penki pojūčiai leidžia mums pažinti pasaulį ir reaguoti tinkamai. Jų dėka mes gauname informaciją apie mūsų aplinką. Kiekvienas iš pojūčių smegenyse turi savo topografinį žemėlapį, t.y. žemėlapį, kuris rodo, kur yra tuo metu neuronai, formuojantys tuos pojūčius. Šmaikščiai patyrinėkime šį žemėlapį ir suraskime užslėptus kolegų gebėjimus, atliekant linksmas užduotis.
Paprastai mūsų atsakas yra nukreiptas į malonių pojūčių pratęsimą. Pabandykime pratęsti šį malonumą žaisdami nuotaikingą smegenų žaidimą, leidžiantį atskleisti šiuos pojūčius ir tuo pačiu azartiškai pakonkuruoti su savo kolegomis.
Po apšilimo pasiskirstę į komandas išbandysime populiariausias mūsų siūlomas užduotis kiekvienam pojūčiui atsiskleisti. Kiekvienas yra svarbus, nes niekas nežino kokių gebėjimų tam prireiks kad laimėtumėte užduotį.

Komandų laukia linksmos užduotys bei rungtys, kuriose reikės: uostyti, liesti, ragauti, klausytis ir aišku pamatyti.

Išsaugoti Atšaukti
Papildoma informacija

Už papildomą mokestį mes siūlome išskirtines komandines užduotis:

  • Alaus degustacija
  • Sūrių degustacija
  • Šokolado degustacija

Rekomenduojama: nevartoti alkoholio iki renginio

Svarbu: užduotys bei rungtys atliekamos vidaus patalpoje atsiribojus nuo išorinio šurmulio ir joms atlikti prireiks laisvos erdvės. Komandoms bus reikalingi atskirai sustatyti stalai

Išsaugoti Atšaukti
Kaina
17 Eur/asmeniui be PVM esant 30 asmenų grupei. Be išskirtinių rungčių. Minimali suma 510 Eur be PVM
Trukmė
Apie 2,5-3 val. (apšilimas, žaidimas, apdovanojimai)
Išsaugoti Atšaukti
Dalyviai
Rekomenduojama nuo 12 iki 80 asmenų
Išsaugoti Atšaukti
Vietos aprašymas
Visoje Lietuvoje. Mes turime specialių pasiūlymų Jūsų vakarėliui.
Išsaugoti Atšaukti
Kontaktai
Išsaugoti Atšaukti


Kontaktai

Nuoširdžiai dėkoju Jums už puikų, profesionaliai organizuotą bei labai šauniai pravestą “Smegenų žaidimą”. Buvo labai įdomu, originalu ir linksma.

UAB „VAATC “ projektų vadovė Regina Janutėnienė