!

Mini turas Enduro motociklais

Išsaugoti Atšaukti
Jei esate neabejingas nuotykiams, adenalinui ir mėgstate naujus potyrius, išbandykite šį turą – tai ne tik įsimintina kelionė ir motociklų gausmas, bet ir galimybė laukinę Lietuvos gamtą pažinti iš arčiau!
Išsaugoti Atšaukti

Enduro reiškia „ištvermingas“. Tik motociklas ar žmogus ant jo? Į šį klausimą padės atsakyti bekelės turas!

Individualus bekelės turas su enduro motociklais yra pati įsimintiniausia intriga, kurią gali įsivaizduoti miesto žmogus, ištroškęs visiškai atitrūkti nuo kasdienybės ir maksimaliai priartėti prie laukinės gamtos. Maršrutas paprastai driekiasi mažai lankomais ir dažniausiai apleistais miškų keliukais, neaplenkiant ir sunkiai pravažiuojamų ruožų. Būtent pastarieji leidžia gauti pagrindinius bekelės įgūdžius.

Bendromis jėgomis per 3-3,5 valandas grupė tradiciškai įveikia iki 30-50 kilometrų ilgio maršrutą, regėdami nuostabius gamtos paminklus, pakeliui aplankankydami populiarius turistinius objektus.

Nuotykinis bekelės turas skirtas tiek pažengusiam, tiek pradedančiajam, kuris dar neturėjo galimybės išbandyti savo žinių su enduro motociklu. Pagrindinius vairavimo bekelėje įgūdžius suteiks profesionalus turo vedlys specialioje trasoje.

Tradicinė turo eiga:

  • ekstremalaus vairavimo pamokos;
  • pažintinė (lengvoji) maršruto dalis;
  • sunkioji maršruto dalis (pageidaujant dalyviams);
Į turą įskaičiuota: profesionalus vedlys, enduro motociklas, kuras, motociklininko striukė, šalmas, batai bei visos apsaugos, serviso automobilis esant gedimui, fotosesija
Išsaugoti Atšaukti
Papildoma informacija

Už papildomą mokestį siūlome:
•    visos dienos (7 h.) nuotykinį turą (tik plius 50 Eur);

Rekomenduojama
turėti vidinius drabužius (sintentinio pluošto), tvirto audinio kelnes (pvz. džinsai). Likusią motociklininko aprangą, batus bei visas apsaugas suteiks turo organizatorius.

Svarbu: Paslauga teikiama asmenims nuo 18 m. visus metus bet kokiomis oro sąlygomis. Turo maršrutas, data bei laikas tvirtinamas individualiai, tik susiformavus pilnai grupei, mažiausiai iš 5 asmenų. Turo dalyvis privalo palikti 50 Eur užstatą, kuris yra grąžinamas, jeigu nebuvo padaryta žala technikai. Tai aktyvi pramoga, todėl turintys fizinių negalių, negali dalyvauti. Turo metu galima rizika sveikatai, sužalojimai, todėl saugokite save ir kitus.

Išsaugoti Atšaukti
Vieta
pdf
Kaina
149 Eur/asmeniui grupėje minimum iš 5 asmenų. Šeštadieniais grupes formuoja ir organizatorius
Trukmė
3,5 valandos (plius apsirengimas bei nusirengimas 20-30 min)
Išsaugoti Atšaukti
Dalyviai
Rekomenduojama vienu metu važiuoti nuo 5 iki 9 asmenų.
Išsaugoti Atšaukti
Vietos aprašymas
Keliakiemio k., Vievio sen., Elektrėnų sav.
Išsaugoti Atšaukti
Kontaktai

"Enduro Lithuania" turai
Kilus klausimams:
Tel.: +370 616 21788
Išankstinė registracija pavieniams: https://endurolithuania.com/registracija-pramogos 
Privataus turo registracija: https://endurolithuania.com/privatus-turas 
El.paštas: registracija@endurolithuania.com
www.endurolithuania.com

Išsaugoti Atšaukti


Kontaktai