!

Enduro pamoka + bekelės turas enduro motociklais

Išsaugoti Atšaukti
Jei esate neabejingas nuotykiams, adenalinui ir mėgstate naujus potyrius, išbandykite šią pramogą – tai ne tik įgūdžius lavinanti pamoka, bet ir galimybė išbandyti juos praktikoje, laukinėje Lietuvos gamtoje!
Išsaugoti Atšaukti

Pažinti enduro motociklą ir pamatyti jo galimybes natūralioje aplinkoje jau gali išbandyti kiekvienas. Tai bus pati įsimintiniausia intriga, kurią gali įsivaizduoti miesto žmogus, ištroškęs visiškai atitrūkti nuo kasdienybės ir maksimaliai priartėti prie laukinės gamtos. Po įgūdžius lavinančios pamokos saugioje trasoje bekelės turo maršrutas paprastai driekiasi mažai lankomais ir dažniausiai apleistais miškų keliukais. Gabesni neaplenks ir sunkiai pravažiuojamų ruožų. Būtent pastarieji ir parodo gebėjimus kovoti iki galo ir tuo pačiu padėti kolegoms. 

Bendromis jėgomis per 2 valandas grupė tradiciškai įveikia iki 20 kilometrų ilgio maršrutą (neskaičiuojant pamokų trasoje), regėdami nuostabius gamtos paminklus. 

Trumpas bet efektingas susipažinimas su enduro motociklu yra skirtas net minimalius motociklo vairavimo įgūdžius turinčiam žmogui. O pagrindinius vairavimo bekelėje įgūdžius suteiks profesionalus turo vedlys specialioje trasoje.

Tradicinė pramogos eiga:

  • vairavimo pamokos saugioje trasoje (trukmė priklauso nuo dalyvio įgūdžių);
  • pažintinis bekelės turas;

Įskaičiuota: profesionalus instruktorius ir vedlys, enduro motociklas, kuras, motociklininko striukė, šalmas, batai bei apsaugos, fotosesija.

Išsaugoti Atšaukti
Papildoma informacija

Мokymai vyksta saugioje aplinkoje (specialiai mokymams pritaikytoje trasoje netoli Vilnius-Kaunas magistralės, 31 km. nuo Vilniaus (priešais Medeinos kavinė)), todėl yra labai maža tikimybė susižaloti. Pažengusiems rekomenduosime išmėginti pusė arba dienos turus, kurių metu bus proga rimtai susipažinti su enduro galimybėmis. Dalyviams privaloma turėti tvirtas kelnes (rekomenduojami džinsai, žiemą dvejos šiltos kelnės). Visą kitą (šalmas, batai, striukė, visos apsaugos) bus suteikta vietoje.


Svarbu: Paslauga teikiama asmenims nuo 16 m. Trasos teritorijoje vairuotojo teisės nėra būtinos. Paslaugas atliekame visus metus bet kokiomis oro sąlygomis (išskyrus stiprų lietų). Pramogos gavėjas turi žinoti, kad privaloma bus apmokėti papildomai už padarytą technikai žalą (privalomas 50 Eur užstatas). Ekstremalios pramogos metu galima rizika sveikatai, sužalojimai, todėl saugokite save ir kitus.

Išsaugoti Atšaukti
Vieta
pdf
Kaina
99 Eur/asmeniui mokinantis grupėje. Sekmadieniais grupes formuoja ir organizatorius
Trukmė
2-2,5 valandos (plius apsirengimas bei nusirengimas 20-30 min.)
Išsaugoti Atšaukti
Dalyviai
Rekomenduojama vienu metu nuo 4 iki 8 asmenų.
Išsaugoti Atšaukti
Vietos aprašymas
Enduro trasa netoli Vilnius-Kaunas magistralės, 31 km. nuo Vilniaus (šalia kavinė "Medeina")
Išsaugoti Atšaukti
Kontaktai
"Enduro Lithuania" enduro mokykla
Privaloma registracija:
http://endurolithuania.com/registracija-pramogos/ 
Kilus klausimams:
Tel.: +370 640 56575
El.paštas: registracija@endurolithuania.com
www.endurolithuania.com
Išsaugoti Atšaukti


Kontaktai