!

Nuotykinės orientacinės varžybos

Išsaugoti Atšaukti
Pačios linksmiausios ir universaliausios varžybos gryname ore visam kolektyvui nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties. Čia dalyvauja visi, o svarbiausia – visi kartu atsiduoda gamtai ir jos išdaigoms
Išsaugoti Atšaukti
Varžybos, nereikalaujančios specifinių žinių, sudarys visas sąlygas atsiskleisti fizinio bei loginio mąstymo gebėjimams. Suformuotos mini komandos iš 3-5 asmenų bandys susidėlioti hierarchiją viduje ir siekti aukščiausio rezultato, o kitiems palinkėsime tiesiog puikiai praleisti laiką bendraminčių rate gamtos globoje. Pastaroji dar niekam neatsibodo, nes tai ir poilsis, ir sportas, ir mūsų brangiausias turtas.

Kiekviena komanda per ribotą laiką turės susiorientuoti ir surinkti po teritoriją išdėliotus kontrolinius punktus. Ne visi jų lengvai pasiekiami, todėl komandoje kiekvienas bus svarbus. Per apdovanojimus pasidžiaugsime vieni kitų ypatingais gebėjimais, įvertinsime kovojančius dėl aukščiausių rezultatų
Išsaugoti Atšaukti
Papildoma informacija
Velniško azarto bei skonio priduos papildomos komandos formavimo rungtys.

Už papildomą mokestį mes siūlome mūsų populiariausias 3 rungtis:

•    Bedugnė
•    Kliūčių ruožas
•    Balansavimas ant lyno 

Rekomenduojama: laisva apranga, sportinė arba labai patogi avalynė. Po varžybų rekomenduojama turėti kuo persirengti bei persiauti. Iš anksto pasirūpinkite gėrimais.

Svarbu: varžybos vykdomos bet kokiu oru, bet kokiu sezonu, bet kokioje teritorijoje ir įvairiausiai auditorijai pagal iš anksto suderintą tematiką ar sudėtingumo lygį. Visada siūlome individualizuoti varžybas pagal įmonės poreikius. Virš 100 dalyvių skaičiui rekomenduosime papildyti orientacines varžybas komandinėmis rungtimis, kad patenkinti kuo įvairesnius poreikius.

Išsaugoti Atšaukti
Kaina
12 Eur/asmeniui be PVM esant 30 asmenų grupei. Be papildomų rungčių.
Trukmė
Apie 2-3 val. (instruktažas, varžybos, apdovanojimai)
Išsaugoti Atšaukti
Dalyviai
Dalyvių skaičius neribotas. Rekomenduojama nuo 10 iki 1000 asmenų
Išsaugoti Atšaukti
Vietos aprašymas
Visoje Lietuvoje
Išsaugoti Atšaukti
Kontaktai
Išsaugoti Atšaukti


Kontaktai