!

Mūsų partneriai

Išskirtinės vietos įmonių renginiams

Visa Lietuva

Geriausia vieta ieškoti renginiui salės. Mes padedame Jums greitai ir efektyviai rasti konferencijos, darbinio susitikimo ar laisvalaikio renginio vietą už gerą kainą. Atlikti paiešką ir užsakyti renginiui vietą galite visiškai nemokamai.

Šiuo metu mūsų duomenų bazėje daugiau kaip 500 salių Jūsų renginiui visoje Lietuvoje, ir šis skaičius kasdien auga.

Galite atlikti paiešką, nusiųsti greitą užklausą keliems viešbučiams, kaimo turizmo sodyboms, konferencijų centrams ar netradicinėms vietoms, ir paros bėgyje darbo dienomis iš jų gauti konkretų pasiūlymą Jūsų renginiui su kaina.

Jei nenorite ieškoti patys, atsiųskite reikalavimus paspaudę užklausą mums ir mes per 24 val. darbo dienomis atsiųsime Jums 3 pasiūlymus su kaina.

www.salerenginiui.lt 

Trakų kraštas

Kaimo turizmo paslaugų ir pramogų kompleksas „Riterio krantas“ įsikūręs 2,17 hektaro dydžio sklype Trakų rajone, Gratiškių kaime nuostabios gamtos apsuptyje.
Gilušio ežero ir Gratiškių miško ribojama vietovė nuo nuo Trakų nutolusi apie 7 km.

Komplekse įrengta: 20 kambarių (54 miegamos vietos), konferencijų salė (128 m²), pasitarimų kambarys (22 m²), dvi maitinimo salės, pirčių kompleksas – sauna, garinė pirtis, baseinas (30 m²) su povandeniniu masažu ir vandens kaskada, sūkurinė vonia, masažo ir mankštos kambariai, 2 takelių boulingas, lauke - krepšinio, tinklinio ir teniso aikštelė, šaudymo iš lankų zona, vaikų žaidimų, poilsio zonos, automobilių aikštelė, miško takelis ir ežero pakrantė su paplūdimiu.

Riterių g. 3, Gratiškių kaimas, Trakų raj. (iki Trakų 7 km.)
Tel. 8 673 77199, el.paštas: info@riteriokrantas.lt , www.riteriokrantas.lt

Sodyba "Vila SVEIKA" ramiam, aktyviam ir sveikam poilsiui ar linksmam, nepamirštamam vakarėliui ar šventei! Istorinių kalvų ir piliakalnių apsupty. Tarp dviejų švarių ir be galo gražių ežerų - Vaisietis ir Juodis. Unikalus gamtovaizdis ir vilos architektūra. Sodybos teritorija 1,5 ha. Salės: 60kv.m ir 100 kv.m., sporto aikštė ~ 1ha. , krepšinio aikštelė, pirtis, kubilas. Komfortišką nakvynę galime pasiūlyti iki 50 asmenų. Mūsų svečius maitina tik patikrinti ir patikimi tiekėjai. Yra galimybė ir patiems gamintis. Turime šiuolaikiškai įrengtą virtuvę su visa reikalinga buitinę techniką, indais ir stalo įrankiais. Visi svečių pageidavimai yra mūsų rūpestis ir mielas širdžiai darbas.

Varkutonių km. 4 , Aukštadvario sen., Trakų raj. ( iki Trakų 34 km. )
Tel. Nr. 8698 08428 el. paštas info@vilasveika.lt www.vilasveika.lt

TonyResort poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse siūlo 37-ių hektarų įmonių renginiams pritaikytą parką kalvotoje Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje. Vingiuoti pušyno takeliai (virš 3 km) veda ir per pelkes, kuriose įrengti pantoniniai tilteliai. Nuotykių parkas turi 11 skirtingo lygio trasų su 200 m ilgio skrydžiu lynu. Atskiri 7 nakvynės nameliai bei 2 konferencijos namai gali priimti tiek mažas, tiek stambias įmones. Apgyvendinti galima virš 60 asmenų. Restoranas, siūlydamas kokybišką virtuvę bei unikalius patiekalus, sulaukia svečių ištisus metus. Puikiai prižiūrėtas paplūdimys su amfiteatru vasarą būna įmonių renginių epicentru. Galima organizuoti renginius ir be nakvynės.

Anupriškių k. 2, Trakų r. (iki Trakų 8 km.)
Tel. 8 611 44445, el.paštas: pardavimai@tonyresort.lt , www.tonyresort.lt

Viešbutis „Margis“ įsikūręs 4,5 hektaro dydžio parke, Margio ežero pusiasalyje. Pušyne puikiai išdėstyti  pastatai, takelių virtinė, sporto aikštynai bei didelė pakrantė -tai puiki vieta organizuoti aktyvias pramogas lauke. Viešbutis su 31 kambariu (čia pat SPA paslaugos su baseinu), 5 vilos, atskiras konferencijų namelis bei keli pirčių nameliai gali priimti įvairaus dydžio įmones. 100 vietų restoranas veikia ištisus metus.

Penkininkų k., Trakų r. (iki Trakų 7 km.)
Tel. 8 528 21717, el.paštas: info@margis.lt , www.margis.lt

Sveikatinimo ir poilsio parkas „Slėnis“ įsikūręs Galvės ežero pusiasalyje priešais Trakų salos pilį, todėl vasarą čia visi atvyksta į pliažą, taip pat renkasi vandens dviračius bei valtis. Senieji Totoriškių dvaro apartamentai su konferencijų sale, kotedžai, vasarnamiai, keturių rūšių pirtys bei jaukus kempingas slėnyje pritaikytas įvairaus dydžio įmonėms. Galima apgyvendinti kambariuose iki 150 asmenų. Istorijos ir gamtos oazė puikiai tinka rengti įvairaus dydžio ir pobūdžio renginius gamtoje.

Slėnio g. 1, Trakai (iki Trakų 6 km.)
Tel. 8 528 53880, el.paštas: info@camptrakai.lt , www.camptrakai.lt

Poilsio kompleksas „Margio krantas“ subalansuotas romantiškam, ramiam poilsiui, bet taip pat priimantis vidutinio dydžio įmones iki 60 asmenų renginiams bei konferencijoms surengti. Nedidelis, bet puikiai prižiūrėtas parkas tinka aktyvioms pramogoms organizuoti. Jaukus pirties namelis ant Margio kranto su pokylių sale bei nakvyne iki 20 asmenų.

Margio kranto g. 2, Penkininkų k., Trakų r. (iki Trakų 8 km.)
Tel. 8 614 90870, el.paštas: info@margiokrantas.lt , www.margiokrantas.lt

Kauno kraštas

Kaimo turizmo sodybos „Vilaitė“ ir vila „Pasaka“ – nepakartojama vieta Jūsų šventei!

Sodybos yra gražiame vienkiemyje Byliškių kaime apsuptame miškų ir didelių vandens tvenkinių. Šios dvi sodybos vienu metu gali būti nuomojamos atskirai arba kaip vienas didelis paslaugų kompleksas. Sujungus abiejų sodybų galimybes galime apgyvendinti iki 60 asmenų. Teikia maitinimo ir aptarnavimo paslaugas. Jūsų laisvalaikiui įkurtos tinklinio, krepšinio, futbolo ir vaikų žaidimų aikštelės su smėlio dėžėmis bei lauko pavėsinėmis. Erdvi sodybų aplinka puikiai tinka organizuoti įvairias laisvalaikio praleidimo veiklas. Viloje „Pasaka“ įrengta SPA zona (didelė 10 vietų jacuzzi, pirtis, lauko kubilas). Priima ir trumpalaikius užsakymus.

Byliškių k., 59285 Prienų r. sav., Lietuva (23 km. nuo Kauno centro)
Tel. 8645 42222, el.paštas: info@vilaite.lt arba info@vilapasaka.lt,
www.vilapasaka.lt ir www.vilapasaka.lt